середа, 25 серпня 2021 р.

Всесвітній день фотографії

 

19 серпня - Всесвітній день фотографії який був заснований у 2009 році за ініціативою австралійського фотографа на ім’я Корскі Ара.

📸Всесвітній день фотографії – це свято всіх, хто любить фотографувати і фотографуватися, а значить подія неймовірно яскрава і позитивна.

📸Фотографія, яка сьогодні міцно утвердилася практично у всіх сферах нашого життя, має давню історію. Першим практичним способом фотографування вважається дагеротипія – процес отримання зображення на металевій пластині. Вона була створена на початку 1820-х років французьким винахідником Жозефом Ньепсом, однак носить ім’я Луї Дагера, оскільки саме йому вдалося отримати зображення і зафіксувати його на мідній пластині, покритій сріблом.

📸У наступні роки багато вчених продовжувало вдосконалювати процес отримання фотографій, використовуючи різні матеріали і реактиви. У 1861 році Джеймс Максвелл зумів відтворити кольорове фото, а винахід у 1981 році компанією «Sony» цифрової камери, дозволило робити цифрові фотографії і відмовитися від традиційної фотоплівки.

📸Сьогодні, в світ цифрових технологій, ми легко можемо самі робити фотографії, які потім змусять нас посміхнутися, засумувати або затамувати подих. І, звичайно ж, особливе місце малюнок займає в житті тих, хто вибрав це заняття своєю професією, адже їх роботу по праву можна назвати мистецтвом.
Немає коментарів:

Дописати коментар