неділя, 28 червня 2026 р.

Художня виставка «ГЕРОЇ СЕРЕД НАС».

 Шановні друзі!

Запрошуємо вас відвідати художню виставку «ГЕРОЇ СЕРЕД НАС» відомої черкаської художниці Тетяни Сосуліної (у дівоцтві Байда-Усенко — творчий псевдонім мисткині).

Виставка, виконана в авторській техніці левкас, колаж, золотий акрил. Експозиція присвячена справжнім Героям України — військовослужбовцям, які мужньо боронять нашу державу. На полотнах також увічнено художників, друзів мисткині та побратимів, які проявили незламність, відвагу й героїзм на фронті.

Портрети виконані в особливій художній манері, що нагадує іконопис. Кожна робота є унікальною за композицією та деталізацією, поєднуючи живопис із текстильною мозаїкою.

Особливого змісту роботам надає своєрідний «оклад ікони», створений із залишків маскувальної сітки, клаптиків військового одягу з піксельним камуфляжем, ниток для плетіння «кікімор» та інших матеріалів, що безпосередньо пов'язані з війною. Завдяки цьому виникає глибокий об'єм і символізм, а золотий німб над кожним образом підкреслює духовну велич наших Захисників, возвеличуючи їхній подвиг та прирівнюючи до святих оборонців України.

Увага!

З міркувань безпеки, оскільки більшість героїв, зображених на портретах, є діючими захисниками України, їхні повні імена та персональні дані не розголошуються.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до цієї особливої мистецької події, яка через мову сучасного українського мистецтва розповідає про мужність, жертовність, незламність і любов до Батьківщини.

Чекаємо на вас з 1 по 31 липня!

Вхід вільний.



Тематичний День кольорів - червоний!

 Червоний день у бібліотеці – яскравий, емоційний і по-справжньому зірковий!

У нашій бібліотеці вкотре відбувся тематичний День кольорів, і цього разу головним героєм став червоний колір – колір енергії, радості, натхнення та перемог!

Разом із творчою студією Yulia Osadcha Юлії Осадчої ми поринули у світ справжнього зіркового свята. Темою дня став «Зірковий вихід на червону доріжку», де кожен учасник мав можливість проявити свої таланти, артистизм та найщиріші емоції.

На гостей чекала справжня червона доріжка, яскрава фотозона, море посмішок та оплесків! Наші юні зірки демонстрували свої образи й емоції, а компетентне журі у складі працівників бібліотеки уважно оцінювало виступи. Та визначати переможців було непросто, адже для нас кожна дитина – талановита, унікальна і неповторна!

Особливо приємно, що почесний диплом та кубок отримала і наша колега Ірина, яка із задоволенням долучилася до святкового дійства та продемонструвала справжній зірковий настрій. Щирі вітання!

Не обійшлося й без смачних червоних смаколиків – соковитої черешні та солодкого кавуна. Вони додали ще більше гарного настрою та літньої атмосфери. Учасники також із захопленням брали участь в іграх на кмітливість і уважність, а завершенням дня став творчий релакс – майстер-клас з малювання, де кожен зміг втілити свої фантазії на папері. 🎨

Сьогодні бібліотека – це не лише книги, а й простір для спілкування, творчості, розвитку та відкриття нових талантів. Саме такі зустрічі допомагають дітям розкривати свої здібності, вчать працювати в команді, проявляти фантазію, бути впевненими у собі та радіти власним успіхам. Спільні заняття з творчою студією Юлії Осадчої щоразу дарують нові знання, яскраві емоції та незабутні враження.

Дякуємо всім учасникам за активність, творчість і чудовий настрій! А ми вже готуємо нові сюрпризи, цікаві теми, захопливі майстер-класи та незабутні пригоди.

Попереду буде ще цікавіше!

Слідкуйте за нашими анонсами та приходьте до бібліотеки за новими враженнями, знаннями і натхненням!




































понеділок, 22 червня 2026 р.

«Веселка літніх мрій та Арт-канікули».

 Жовтий день у бібліотеці видався по-справжньому сонячним, творчим і незабутнім!

У межах заходу «Веселка літніх мрій та Арт-канікули» наша бібліотека разом із творчою студією Yulia Osadcha Юлії Осадчої запросила дітей у захопливу подорож до світу фантазії, кольорів і натхнення.

Головною героїнею зустрічі стала працьовита Бджілка – символ сонця, літа, дружби та гарного настрою. Маленькі учасники дізналися багато цікавого про цих дивовижних комах, брали участь у веселих іграх, творчих завданнях та із задоволенням поринули у світ яскравих барв.

 Жовтий колір сьогодні панував усюди – у посмішках дітей, сонячних малюнках, творчих роботах та теплій атмосфері заходу. Кожен зміг проявити свою фантазію, створити власний маленький шедевр і відчути себе справжнім митцем.

 А творчості цього дня було аж удвічі більше! На учасників чекали одразу два захопливі майстер-класи – з ліплення та малювання. Дитячі рученята вправно творили яскраві дива, а фантазія працювала на повну силу. Здається, навіть бджілки були б приємно здивовані такими талановитими роботами!

 Особливо солодкою частиною свята стало смакування запашного меду. Адже який же День Бджілки без медових ласощів? Солодкий мед додав усім енергії, гарного настрою та ще більше сонячних усмішок.

 Творча лабораторія стала місцем, де народжувалися цікаві ідеї, нові знайомства та чудовий настрій. Було багато сміху, творчих відкриттів і щирих емоцій. А якщо вимірювати цей день у посмішках, то їх вистачило б на цілий веселковий тиждень!

Щиро дякуємо творчій студії Юлії Осадчої за натхнення, креативність та чудову співпрацю, а нашим юним друзям – за активність, щирі емоції та яскраві літні мрії!

 Нехай літо буде барвистим, як веселка, солодким, як мед, і радісним, як дзижчання маленької бджілки! 


























Зустріч з автором виставки ,,Світанки війни'' Людмила Давиденко.

 Сьогодні в бібліотеці був особливий день, сповнений щирого спілкування, творчості, натхнення та теплих емоцій!

Щиро дякуємо пані Людмилі Давиденко, автору виставки ,,Світанки війни'', яка проходила в нашій бібліотеці, за чудову зустріч, розмови, позитивний настрій та надзвичайно цінний подарунок для нашої бібліотеки – картину «Схід сонця». Ця прекрасна робота стане справжньою окрасою нашого простору, наповнюючи його світлом, теплом і гармонією.

Особливо приємно, що пані Людмила не лише завітала до нас як гостя, а й активно долучилася до роботи нашої творчої лабораторії. Разом із учасниками вона поринула у захопливу подорож світом фантазії, кольорів і натхнення, створюючи особливу атмосферу творчості та радості.

Ми вдячні за цікаві історії, щирість, відкритість і той заряд позитивної енергії, яким пані Людмила щедро поділилася з усіма присутніми.

Такі зустрічі надовго залишаються в серці та нагадують, наскільки важливою є сила мистецтва, дружби та людського тепла.

Дорога пані Людмило, дякуємо Вам за цей прекрасний день! Завжди раді бачити Вас у стінах нашої бібліотеки. 

До нових зустрічей!