Жовтий день у бібліотеці видався по-справжньому сонячним, творчим і незабутнім!
У межах заходу «Веселка літніх мрій та Арт-канікули» наша бібліотека разом із творчою студією Yulia Osadcha Юлії Осадчої запросила дітей у захопливу подорож до світу фантазії, кольорів і натхнення.
Головною героїнею зустрічі стала працьовита Бджілка – символ сонця, літа, дружби та гарного настрою. Маленькі учасники дізналися багато цікавого про цих дивовижних комах, брали участь у веселих іграх, творчих завданнях та із задоволенням поринули у світ яскравих барв.
Жовтий колір сьогодні панував усюди – у посмішках дітей, сонячних малюнках, творчих роботах та теплій атмосфері заходу. Кожен зміг проявити свою фантазію, створити власний маленький шедевр і відчути себе справжнім митцем.
А творчості цього дня було аж удвічі більше! На учасників чекали одразу два захопливі майстер-класи – з ліплення та малювання. Дитячі рученята вправно творили яскраві дива, а фантазія працювала на повну силу. Здається, навіть бджілки були б приємно здивовані такими талановитими роботами!
Особливо солодкою частиною свята стало смакування запашного меду. Адже який же День Бджілки без медових ласощів? Солодкий мед додав усім енергії, гарного настрою та ще більше сонячних усмішок.
Творча лабораторія стала місцем, де народжувалися цікаві ідеї, нові знайомства та чудовий настрій. Було багато сміху, творчих відкриттів і щирих емоцій. А якщо вимірювати цей день у посмішках, то їх вистачило б на цілий веселковий тиждень!
Щиро дякуємо творчій студії Юлії Осадчої за натхнення, креативність та чудову співпрацю, а нашим юним друзям – за активність, щирі емоції та яскраві літні мрії!
Нехай літо буде барвистим, як веселка, солодким, як мед, і радісним, як дзижчання маленької бджілки!
.jpg)












.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)











